© Keiran Lynam

Randon TRAVEL je cestovná kancelária už viac rokov zameraná na zahraničnú klientelu a sprevádzanie turistov po celej Strednej Európe, kde poskytujeme privátne zájazdy s vlastnými sprievodcami v Bratislave, Viedni, Salzburgu, Prahe, Budapešti, Krakove a TeTallinne. Na základe dlhodobých skúseností sme rozšírili našu ponuku aj o zájazdy pre organizované skupiny, odbornú verejnosť a privátne zájazdy do exotiky v spolupráci s našimi zahraničnými partnermi a slovenskými sprievodcami. V dnešnej dobe ponúkame širokú škálu poznávacích zájazdov do celého sveta vrátane Antarktídy. Tešime sa na Vás na jednom z našich exkluzívnych zájazdov. 

 

Sekcia "ODBORNÉ ZÁJAZDY" Vám prínáša ponuku jedinečných zájazdov do najrozmanitejších častí sveta výhradne v malých skupinkách/už od minimálneho počtu 4 účastníkov/, kde pre Vás pripravíme množstvo nezabudnuteľných zážitkov, tieto zájazdy sú zamerané pre odbornú lekársku verejnosť a ich súčasťou sú návštevy konferencií, výstav, prednášky na odbornú tému, stretnutia s miestnymi odborníkmi a jazykový pobyt, sprievodcom na týchto zájazdoch je majiteľ CK Randon TRAVEL - Mgr. Michal Pohančeník, ktorý je aj garantom jazykovej výučby - TEFL native English speaker certificate, Advanced Diploma in Tourism industry in Sydney a dlhoročná prax ako manažér jazykového vzdelávania v Akadémii vzdelávania, zo zájazdu získate: rozpis prednášok, sylabus prednášok, certifikát o absolvovaní kurzu a fotografie, prečitajte si o nás článok na: lekári.sk

 

Sekcia "PRIVÁTNE ZÁJAZDY" - naša spoločnosť sa už viac rokov zameriava na zahraničnú klientelu a organizovanie "private tours" pre klientov, ktorí prídu do Európy a radi by navštívili rôzne mestá, pamiatky, zažili tradičnú kultúru a počas svojej cesty mali vlastného sprievodcu. A práve preto sme sa rozhodli ponúknuť túto možnosť aj našim slovenským klientom a organizovať pre nich "PRIVÁTNE ZÁJAZDY"  pre klientov, ktorí by radi navštívili akúkoľvek destináciu na svete/od Austrálie až po Antarktídu/, ale nemajú záujem ísť v organizovanej skupine, ale radi by využili možnosť cestovať samostatne prípadne s priateľmi.

Radi pre Vás pripravíme akúkoľvek destináciu na mieru a sprievodcom Vám bude majiteľ CK Randon Travel - Mgr. Michal Pohančeník.