© Keiran Lynam

ODBORNÉ ZÁJAZDY

Táto sekcia Vám prínáša ponuku jedinečných zájazdov do najrozmanitejších častí sveta výhradne v malých skupinkách/už od minimálneho počtu 4 a maximálne do 12účastníkov/, kde pre Vás pripravíme množstvo nezabudnuteľných zážitkov, tieto zájazdy sú zamerané pre odbornú lekársku verejnosť a ich súčasťou sú návštevy konferencií, výstav, prednášky na odbornú tému, stretnutia s miestnymi odborníkmi a jazykový pobyt, sprievodcom na týchto zájazdoch je majiteľ CK Randon TRAVEL - Mgr. Michal Pohančeník, ktorý je aj garantom jazykovej výučby - TEFL native English speaker certificate, Advanced Diploma in Tourism industry in Sydney a dlhoročná prax ako manažér jazykového vzdelávania v Akadémii vzdelávania,

 

zo zájazdu získate: rozpis prednášok, sylabus prednášok, certifikát o absolvovaní kurzu a fotografie

 

Podľa zákona o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti (č. 578/2004 v znení neskorších predpisov) je celoživotné vzdelávanie povinnosťou zdravotníckeho pracovníka, a to najmä napĺňaním jednotlivých súčastí sústavného vzdelávania, ktoré sú definované v nariadení vlády SR o spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotníckych pracovníkov (č. 322/2006 v znení neskorších predpisov).

 

prečitajte si o nás článok na: lekári.sk

 

HAVAJ, LOS ANGELES, SAN FRANCISCO - MÁJ 2022

HAVAJ, LOS ANGELES, SAN FRANCISCO - MÁJ 2022

Spoznajte s nami raj na zemi a navštívte dva z najkrajších Havajských ostrovov – Maui, ktorý je azda najrozmanitejší, plný pláží, veľkú jeho časť tvorí sopka Haleakala a dažďový prales, nezabudnuteľný ostrov Oahu – najznámejší ostrov Havaj a to najmä vďaka hlavnému mestu Honolulu, pláži Waikiki, prístavu Pearl Harbour a taktiež svetoznáme San Francisco, hviezdne Los Angeles so slávnym Hollywoodom, toto všetko počas odborného zájazdu.

TERMÍN:                                

27.4 – 8.5.2022/ 12dní/

4 – 15.5.2022/ 12dní/

Rezervovať
Program
Dĺžka: 5 dní
Cena: