© Keiran Lynam

ODBORNÉ ZÁJAZDY

Táto sekcia Vám prínáša ponuku jedinečných zájazdov do najrozmanitejších častí sveta výhradne v malých skupinkách/už od minimálneho počtu 4 a maximálne do 12účastníkov/, kde pre Vás pripravíme množstvo nezabudnuteľných zážitkov, tieto zájazdy sú zamerané pre odbornú lekársku verejnosť a ich súčasťou sú návštevy konferencií, výstav, prednášky na odbornú tému, stretnutia s miestnymi odborníkmi a jazykový pobyt, sprievodcom na týchto zájazdoch je majiteľ CK Randon TRAVEL - Mgr. Michal Pohančeník, ktorý je aj garantom jazykovej výučby - TEFL native English speaker certificate, Advanced Diploma in Tourism industry in Sydney a dlhoročná prax ako manažér jazykového vzdelávania v Akadémii vzdelávania,

 

zo zájazdu získate: rozpis prednášok, sylabus prednášok, certifikát o absolvovaní kurzu a fotografie

 

Podľa zákona o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti (č. 578/2004 v znení neskorších predpisov) je celoživotné vzdelávanie povinnosťou zdravotníckeho pracovníka, a to najmä napĺňaním jednotlivých súčastí sústavného vzdelávania, ktoré sú definované v nariadení vlády SR o spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotníckych pracovníkov (č. 322/2006 v znení neskorších predpisov).

 

prečitajte si o nás článok na: lekári.sk

 

LOFOTY A SEVERSKÉ TROMSO

LOFOTY A SEVERSKÉ TROMSO

Zavedieme Vás do najkrajšej časti Nórska – súostrovia Lofoty, ktoré sú ďaleko za polárnym kruhom a skrývajú rozprávkové drevené domčeky. Ocitnite sa s nami vo svete krásnych panorám, ticha, polárnych výprav, arktickej prírody a neskôr poďte s nami ešte severnejšie až do najsevernejšieho univerzitného mesta Tromso. Zažite tú pravú severskú atmosféru s tradičnými červenými domčekmi ako z lega a poďte s nami tam, kde slnko v lete vôbec nezapadá!

TERMÍN:

30.7. – 5.8.2021 /7dní/

22 – 29.8.2021 /7dní/

26.8 – 4.9.2021 /7dní/

Rezervovať
Program
Dĺžka: 0 dní
Cena: