© Keiran Lynam

ODBORNÉ ZÁJAZDY

Táto sekcia Vám prínáša ponuku jedinečných zájazdov do najrozmanitejších častí sveta výhradne v malých skupinkách/už od minimálneho počtu 4 a maximálne do 12účastníkov/, kde pre Vás pripravíme množstvo nezabudnuteľných zážitkov, tieto zájazdy sú zamerané pre odbornú lekársku verejnosť a ich súčasťou sú návštevy konferencií, výstav, prednášky na odbornú tému, stretnutia s miestnymi odborníkmi a jazykový pobyt, sprievodcom na týchto zájazdoch je majiteľ CK Randon TRAVEL - Mgr. Michal Pohančeník, ktorý je aj garantom jazykovej výučby - TEFL native English speaker certificate, Advanced Diploma in Tourism industry in Sydney a dlhoročná prax ako manažér jazykového vzdelávania v Akadémii vzdelávania,

 

zo zájazdu získate: rozpis prednášok, sylabus prednášok, certifikát o absolvovaní kurzu a fotografie

 

Podľa zákona o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti (č. 578/2004 v znení neskorších predpisov) je celoživotné vzdelávanie povinnosťou zdravotníckeho pracovníka, a to najmä napĺňaním jednotlivých súčastí sústavného vzdelávania, ktoré sú definované v nariadení vlády SR o spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotníckych pracovníkov (č. 322/2006 v znení neskorších predpisov).

 

prečitajte si o nás článok na: lekári.sk

 

PLAVBA KARIBIKOM - FEBRUÁR A MAREC 2022

PLAVBA KARIBIKOM - FEBRUÁR A MAREC 2022

Spoznajte s nami Karibik počas okružnej plavby na jednej z najluxusnejších a najnovších výletných lodí MSC Seashore a navštívte Portoriko, Panenské ostrovy, Dominikánsku republiku a súkromný ostrov MSC na Bahamách a splňte si svoj životný sen plavby, ktorá Vám poskytne neopakovateľné zážitky na celý život. Všetko v bezpečnej cestovateľskej bubline iba pre zaočkovaných a aktuálne s potrebou 72hodinového PCR testu.

 

TERMIN:

18 – 27.2.2021 / 10dní/

18 – 27.3.2021 / 10dní/

Rezervovať
Program
Dĺžka: 10 dní
Cena: