© Keiran Lynam

ODBORNÉ ZÁJAZDY

Táto sekcia Vám prínáša ponuku jedinečných zájazdov do najrozmanitejších častí sveta výhradne v malých skupinkách/už od minimálneho počtu 4 a maximálne do 12účastníkov/, kde pre Vás pripravíme množstvo nezabudnuteľných zážitkov, tieto zájazdy sú zamerané pre odbornú lekársku verejnosť a ich súčasťou sú návštevy konferencií, výstav, prednášky na odbornú tému, stretnutia s miestnymi odborníkmi a jazykový pobyt, sprievodcom na týchto zájazdoch je majiteľ CK Randon TRAVEL - Mgr. Michal Pohančeník, ktorý je aj garantom jazykovej výučby - TEFL native English speaker certificate, Advanced Diploma in Tourism industry in Sydney a dlhoročná prax ako manažér jazykového vzdelávania v Akadémii vzdelávania,

 

zo zájazdu získate: rozpis prednášok, sylabus prednášok, certifikát o absolvovaní kurzu a fotografie

 

Podľa zákona o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti (č. 578/2004 v znení neskorších predpisov) je celoživotné vzdelávanie povinnosťou zdravotníckeho pracovníka, a to najmä napĺňaním jednotlivých súčastí sústavného vzdelávania, ktoré sú definované v nariadení vlády SR o spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotníckych pracovníkov (č. 322/2006 v znení neskorších predpisov).

 

prečitajte si o nás článok na: lekári.sk

 

SILVESTER V DUBAJI A PLAVBA V PERSKOM ZÁLIVE

SILVESTER V DUBAJI A PLAVBA V PERSKOM ZÁLIVE

Zažite s nami oslavu nového roku v Dubaji - zážitok, na ktorý sa rozhodne nezabúda. Ohňostroj aj sprievodný program sú pompézne a vyrovnajú sa mestám ako Sydney, Londýn či New York. Po nezabudnuteľných oslavách sa vydáme na plavbu na jednej z najluxusnejších a najväčších výletných lodí MSC Seaview a navštívime Abu Dhabi, Dohu/Katar a Bahrain. Splňte si svoj životný sen plavby, ktorá Vám poskytne neopakovateľné zážitky na celý život navyše počas Dubai EXPO 2020 a s jednou z najlepších leteckých spoločností EMIRATES.

 

Termín: 

30.12.2020 - 9.1.2021/ 11dní

Rezervovať
Program
Dĺžka: 11 dní
Cena: