© Keiran Lynam

ODBORNÉ ZÁJAZDY

Táto sekcia Vám prínáša ponuku jedinečných zájazdov do najrozmanitejších častí sveta výhradne v malých skupinkách/už od minimálneho počtu 4 a maximálne do 12účastníkov/, kde pre Vás pripravíme množstvo nezabudnuteľných zážitkov, tieto zájazdy sú zamerané pre odbornú lekársku verejnosť a ich súčasťou sú návštevy konferencií, výstav, prednášky na odbornú tému, stretnutia s miestnymi odborníkmi a jazykový pobyt, sprievodcom na týchto zájazdoch je majiteľ CK Randon TRAVEL - Mgr. Michal Pohančeník, ktorý je aj garantom jazykovej výučby - TEFL native English speaker certificate, Advanced Diploma in Tourism industry in Sydney a dlhoročná prax ako manažér jazykového vzdelávania v Akadémii vzdelávania,

 

zo zájazdu získate: rozpis prednášok, sylabus prednášok, certifikát o absolvovaní kurzu a fotografie

 

Podľa zákona o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti (č. 578/2004 v znení neskorších predpisov) je celoživotné vzdelávanie povinnosťou zdravotníckeho pracovníka, a to najmä napĺňaním jednotlivých súčastí sústavného vzdelávania, ktoré sú definované v nariadení vlády SR o spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotníckych pracovníkov (č. 322/2006 v znení neskorších predpisov).

 

prečitajte si o nás článok na: lekári.sk

 

TANZANIA A ZANZIBAR

TANZANIA A ZANZIBAR

Navštívte s nami Afriku a zažite neopakovateľné zážitky z nedotknutej prírody, nádherných divokých zviera a spoznajte kultúru starých afrických kmeňov. Všetko v bezpečí so slovenským sprievodcom počas celého zájazdu. Zažite pravé safari v Tanzánii a zakončite svoju dovolenku v luxusnom All inclusive resorte priamo na pláži s nádherným bielym pieskom. Letieť budete s exkluzívnou leteckou spoločnosťou Qatar airways a to všetko bez potreby akýchkoľvek PCR testov a karantén v malej skupinke počas odborného zájazdu.

 

TERMÍN/CENA:                      21.3 – 31.3.2021 / 11dní/                                       - 2990€

                                               1.4 – 11.4.2021 / 11dní/ - počas Veľkej noci            - 3190€

 

ODBORNÁ ČASŤ:                   

 prednášky na odbornú tému COVID-19

návšteva vybraného zdravotného zariadenia, stretnutie s miestnymi odborníkmi

poznatky zo zvládania situácie s COVID-19

výučba anglického jazyka v zdravotníctve         

certifikát z absolvovania vzdelávacieho kurzu

 

Rezervovať
Program
Dĺžka: 0 dní
Cena: