© Keiran Lynam

POZNÁVACIE ZÁJAZDY

Pridajte sa k nám a poďťe s nami spoznávať krásy Európy a jej rozmanité zákutia. V tejto časti sme pre Vás pripravili zájazdy do rôznych kútov Európy, ktoré Vám podrobne priblížia naší slovenskí, ale aj miestny zahraniční sprievodcovia. 

Pre aktuálny katalóg kliknite TU alebo PDF

Advent na Bavorských zámkoch

Pravá zimná atmosféra zasnežených Álp, nádherné rozprávkové bavorské zámky a ochutnávka vynikajúcich chutných likérov v kláštore Ettal je to pravé čaro adventu Bavorska, ktoré zažijete na víkendovom zájazde iba s CK Beautiful-Slovakia.


 • Navštívite rozprávkové zámky Linderhof, Hohenschwangau a Neuschwanstein, pravý Bavorský kláštor Ettale, ktorý je preslávený vynikajúcim kláštorným likérom
 • Zažijete predvianočné nákupy na adventných trhoch v stredisku Garmish- Partenkirchen

 

 • Dvojdňový zájazd - Advent na bavorských zámkoch s ochutnávkou likéru
 • Dopravu luxusným autobusom s vlastným WC
 • 3* hotelové ubytovanie s raňajkami
 • Služby kvalifikovaného sprievodcu počas celého zájazdu

 

 

Možné príplatky:

 • miestenka v autobuse 5 € (môžete si vybrať presné miesto), príplatok za jednolôžkovú izbu 25 €/osoba/noc
 • ceny vstupov: vstupné do kláštora Ettal vrátane ochutnávky likérov cca 6 € /osoba, Neuschwanstein cca 12 € /osoba, zámok Hohenschwangau cca 12 € /osoba, zámok Linderhof cca 8,50 € /osoba, lokálny autobus k zámku Neuschwanstein cca 2,60 € /osoba

 

 • Program:


1.deň ( sobota)

 • odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách.
 • presun cez Rakúsko až do Bavorska k prvému romantickému zámku Linderhof, ktorý bol v minulosti najobľúbenejším zámkom šialeného kráľa Ľudovíta II.. V zámku uvidíte nielen ,,stolček prestri sa“, ale aj porcelánové kvety vo váze a oveľa viac zaujímavostí. V zámku sa tiež nachádza aj umelo vytvorená jaskyňa, v ktorej sa hrali Wagnerové opery výhradne len pre Ľudovíta II...

Nasledujúcou zastávkou bude kláštor v Ettale, známy najmä svojim prekrásnym barokovým kostolíkom  unikátnym kláštorným likérom, ktorý budete mať možnosť ochutnať počas prehliadky.

Deň ukončíme návštevou na adventné trhy v známom lyžiarskom stredisku Garmish- Partenkirchen, ktorý leží pod najvyšším vrcholom Nemecka Zugspitze.  Presun na ubytovanie.

2. deň ( nedeľa)

Po raňajkách budeme pokračovať spoznávaním Bavorských zámkov a zavítame na návštevu zámku Hohenschwangau a na záver do a najnavštevovanejšieho a jedného z najkrajších zámkov v zámkov v Európe – zámku Neuschwanstein, ktorý je ako vystrihnutý z rozprávky a zamiloval sa doň aj priamo Walt Disney a následne ho inšpiroval k tvorbe rozprávkových zámkov

Nahliadnete do priestorov zámku, kde budete mať možnosť vidieť priestory pre služobníctvo, kráľovu spálňu, pracovňu, dokonca aj umelo vybudovanú jaskyňu v jednej z izieb a započúvate sa do príbehu života Ľudovíta II. Bavorského.

Celkový zážitok z bavorských zámkov bude vyzdvihovať nádherná prírodná scenéria zasnežených Álp s čarom adventu. Príchod na Slovensko v neskorých večerných hodinách.

NÁSTUPNÉ MIESTA:

Žilina – 10€, Trenčín – 10€, Nitra 5 €, Trnava 5 €, Bratislava 0 €

 

 

Rezervovať
Program
Dĺžka: 2 dní
Cena: 119eur