© Keiran Lynam

POZNÁVACIE ZÁJAZDY

Pridajte sa k nám a poďťe s nami spoznávať krásy Európy a jej rozmanité zákutia. V tejto časti sme pre Vás pripravili zájazdy do rôznych kútov Európy, ktoré Vám podrobne priblížia naší slovenskí, ale aj miestny zahraniční sprievodcovia. 

Pre aktuálny katalóg kliknite TU alebo PDF

Výlet k Mt,Blancu a do Ženevy
© beautiful

Výlet k Mt,Blancu a do Ženevy

Zažite adrenalínový výjazd lanovkou na Aiguille du Midi s prekrásnymi výhľadmi na Mt.Blanc a navštívte jedno z najkrajších miest Švajčiarska – Ženevu. V cene je autobusová doprava a sprievodca.

 

1. deň:

Odchod z Bratislavy v podvečerných hodinách s nočným prejazdom do Savojských Álp vo Franúzsku do známej lyžiarskej oblasti Chamonix

2. deň:

Ráno príjazd do Álp, následne zo strediska Chamonix priamo pod horou Mont Blanc vyjdete na vrchol Aiguille du Midi. Zažijete neopakovateľný zážitok lanovkou Telepherique del´Auiguille du Midi z roku 1955, ktorá má najväčšie prevýšenie na svete. Táto lanovka Vás vezme z výšky 1037 m n.m. až do 3 777 m n.m, a následne sa na vyhliadkovú trasu v 3842 m.n.m dostanete výťahom, odkiaľ si vychutnáte nádherné pohľady na Mont Blanc a okolité alpské ľadovce, či ľadovcové tunely a komory priamo na vyhliadke. Poobede presun do Ženevy, na prehliadku tohto prekrásneho mesta na jazere a zároveň aj hlavného mesta kantonu, ktoré je mestom bánk, zlatých prútov a okúzli Vás nielen slávnym 140m vysokým vodotryskom na jazere budete mať približne 2 hodiny. Uvidíte aj promenádu, kde bol spáchaný atentát na cisárovnu Sisi, katedrálu Sv. Petra zo začiatku 13. Storočia, radnicu, Palác národov a tiež hotel Richmond, kde v roku 1915 pobýval v exile T.G.Masaryk.

Odchod na Slovensko v nočných hodinách

3.deň:

Návrat na Slovensko v popoludňajších hodinách

 

akciová cena na zlavadna.sk 89EUR!!!

Rezervovať
Program
Dĺžka: 3 dní
Cena: 149eur