© Keiran Lynam

PRIVÁTNE ZÁJAZDY

Naša spoločnosť sa už viac rokov zameriava na zahraničnú klientelu a organizovanie "private tours" pre klientov, ktorí prídu do Európy a radi by navštívili rôzne mestá, pamiatky, zažili tradičnú kultúru a počas svojej cesty mali vlastného sprievodcu. A práve preto sme sa rozhodli ponúknuť túto možnosť aj našim slovenským klientom a organizovať pre nich "PRIVÁTNE ZÁJAZDY"  pre klientov, ktorí by radi navštívili akúkoľvek destináciu na svete/od Austrálie až po Antarktídu/, ale nemajú záujem ísť v organizovanej skupine, ale radi by využili možnosť cestovať samostatne prípadne s priateľmi.

Radi pre Vás pripravím akúkoľvek destináciu na mieru a sprievodcom Vám bude majiteľ CK Randon Travel - Mgr. Michal Pohančeník. 


 


AUSTRÁLIA A EXOTICKÉ BALI

AUSTRÁLIA A EXOTICKÉ BALI

Zažite s nami nádhernú prírodu a atmosféru odľahlej Austrálie, jej moderné mestá Sydney, Melbourne, Brisbane a navštívte posvätnú horu ULURU, plávajte popri veľkému bariérovému útesu ktorý je vidno až z vesmíru, stretnite sa s klokanmi a koalami a celý tento skvelý zájazd zakončite odpočinkom v exotickom raji na Bali. Zažite Austráliu s tými, ktorí sa stali je súčasťou!  

 

Termín:

30.10. - 16.11.2018/ 18dní/ a marec 2019

 

Cena: 3990€

Rezervovať
Program
Dĺžka: 18 dní
Cena: 3990€