© Keiran Lynam

PRIVÁTNE ZÁJAZDY

Naša spoločnosť sa už viac rokov zameriava na zahraničnú klientelu a organizovanie "private tours" pre klientov, ktorí prídu do Európy a radi by navštívili rôzne mestá, pamiatky, zažili tradičnú kultúru a počas svojej cesty mali vlastného sprievodcu. A práve preto sme sa rozhodli ponúknuť túto možnosť aj našim slovenským klientom a organizovať pre nich "PRIVÁTNE ZÁJAZDY"  pre klientov, ktorí by radi navštívili akúkoľvek destináciu na svete/od Austrálie až po Antarktídu/, ale nemajú záujem ísť v organizovanej skupine, ale radi by využili možnosť cestovať samostatne prípadne s priateľmi.

Radi pre Vás pripravím akúkoľvek destináciu na mieru a sprievodcom Vám bude majiteľ CK Randon Travel - Mgr. Michal Pohančeník. 


 


AUSTRÁLIA A EXOTICKÉ BALI - NOVEMBER 2020

AUSTRÁLIA A EXOTICKÉ BALI - NOVEMBER 2020

Zažite s nami nádhernú prírodu a atmosféru odľahlej Austrálie, jej moderné mestá Sydney, Melbourne, Brisbane a navštívte posvätnú horu ULURU, plávajte popri veľkému bariérovému útesu ktorý je vidno až z vesmíru, stretnite sa s klokanmi a koalami a celý tento skvelý zájazd zakončite odpočinkom v exotickom raji na Bali. Zažite Austráliu s tými, ktorí sa stali je súčasťou! 

 

Termín: 11 - 28.11.2020

Odbornný program: Asia Pacific Diabetes and Endocrinology Congress 2020

 

pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať

Rezervovať
Program
Dĺžka: 18 dní
Cena: