© Keiran Lynam

PRIVÁTNE ZÁJAZDY

Naša spoločnosť sa už viac rokov zameriava na zahraničnú klientelu a organizovanie "private tours" pre klientov, ktorí prídu do Európy a radi by navštívili rôzne mestá, pamiatky, zažili tradičnú kultúru a počas svojej cesty mali vlastného sprievodcu. A práve preto sme sa rozhodli ponúknuť túto možnosť aj našim slovenským klientom a organizovať pre nich "PRIVÁTNE ZÁJAZDY"  pre klientov, ktorí by radi navštívili akúkoľvek destináciu na svete/od Austrálie až po Antarktídu/, ale nemajú záujem ísť v organizovanej skupine, ale radi by využili možnosť cestovať samostatne prípadne s priateľmi.

Radi pre Vás pripravím akúkoľvek destináciu na mieru a sprievodcom Vám bude majiteľ CK Randon Travel - Mgr. Michal Pohančeník. 


 


CESTA OKOLO SVETA - OKTÓBER 2020

CESTA OKOLO SVETA - OKTÓBER 2020

Pripravili sme pre Vás dovolenku Vášho života - CESTU OKOLO SVETA – ktorá Vám ukáže Afriku, Indiu, Čínu, Japonsko, Austráliu, Čile, Peru a Brazíliu. Po celej ceste Vás bude sprevádzať majiteľ CK Randon Travel, s.r.o – Mgr. Michal Pohančeník v spolupráci s našimi miestnymi sprievodcami. Tento exkluzívny zájazd je organizovaný v malej skupinke od 4 do maximálne 10 účastníkov.

Rezervovať
Program
Dĺžka: 23 dní
Cena: