© Keiran Lynam

PRIVÁTNE ZÁJAZDY

Naša spoločnosť sa už viac rokov zameriava na zahraničnú klientelu a organizovanie "private tours" pre klientov, ktorí prídu do Európy a radi by navštívili rôzne mestá, pamiatky, zažili tradičnú kultúru a počas svojej cesty mali vlastného sprievodcu. A práve preto sme sa rozhodli ponúknuť túto možnosť aj našim slovenským klientom a organizovať pre nich "PRIVÁTNE ZÁJAZDY"  pre klientov, ktorí by radi navštívili akúkoľvek destináciu na svete/od Austrálie až po Antarktídu/, ale nemajú záujem ísť v organizovanej skupine, ale radi by využili možnosť cestovať samostatne prípadne s priateľmi.

Radi pre Vás pripravím akúkoľvek destináciu na mieru a sprievodcom Vám bude majiteľ CK Randon Travel - Mgr. Michal Pohančeník. 


 


INDIA
© cprogrammer

INDIA

V spolupráci s našim dlhodobým partnerom v Indii sme pre Vás pripravili jedinečný zájazd do tejto nádhernej krajiny. Navštívte s nami krajinu hinduizmu, farieb a neskutočnej kultúry – Indiu. Počas tohto jedinečného zájazdu budete mať možnosť spoznať rozmanitosť tejto úžasnej krajiny a navštíviť miesta ako Bombaj, Kalkatu, Dillí, Jaipur a veľa ďalších neskutočných miest, zažiť jazdu indickým vlakom, rikšou, terénnych autách po púšti, ale aj plavbu po rieke Ganga.

 

Termín:  podľa požiadavky

pre viac informácií kliknite na Program

Rezervovať
Program
Dĺžka: 12 dní
Cena: