© Keiran Lynam

PRIVÁTNE ZÁJAZDY

Naša spoločnosť sa už viac rokov zameriava na zahraničnú klientelu a organizovanie "private tours" pre klientov, ktorí prídu do Európy a radi by navštívili rôzne mestá, pamiatky, zažili tradičnú kultúru a počas svojej cesty mali vlastného sprievodcu. A práve preto sme sa rozhodli ponúknuť túto možnosť aj našim slovenským klientom a organizovať pre nich "PRIVÁTNE ZÁJAZDY"  pre klientov, ktorí by radi navštívili akúkoľvek destináciu na svete/od Austrálie až po Antarktídu/, ale nemajú záujem ísť v organizovanej skupine, ale radi by využili možnosť cestovať samostatne prípadne s priateľmi.

Radi pre Vás pripravím akúkoľvek destináciu na mieru a sprievodcom Vám bude majiteľ CK Randon Travel - Mgr. Michal Pohančeník. 


 


LOS ANGELES, TAHITI, BORA BORA A SAN FRANCISCO

LOS ANGELES, TAHITI, BORA BORA A SAN FRANCISCO

Vybrali sme pre zájazd na skutočný raj na Zemi – exotické ostrovy vo Francúzskej Polynézii Tahiti, Bora Bora a Moorea spojené s návštevou Los Angeles. Panenské pláže, obkolesené nádhernými palmami, biely piesok a tyrkysová voda v nádhernej prírode obkolesenej úžasnými horami. Všetko s priamymi letmi exkluzívne pre Vás.

Rezervovať
Program
Dĺžka: 0 dní
Cena: