© Keiran Lynam

PRIVÁTNE ZÁJAZDY

Naša spoločnosť sa už viac rokov zameriava na zahraničnú klientelu a organizovanie "private tours" pre klientov, ktorí prídu do Európy a radi by navštívili rôzne mestá, pamiatky, zažili tradičnú kultúru a počas svojej cesty mali vlastného sprievodcu. A práve preto sme sa rozhodli ponúknuť túto možnosť aj našim slovenským klientom a organizovať pre nich "PRIVÁTNE ZÁJAZDY"  pre klientov, ktorí by radi navštívili akúkoľvek destináciu na svete/od Austrálie až po Antarktídu/, ale nemajú záujem ísť v organizovanej skupine, ale radi by využili možnosť cestovať samostatne prípadne s priateľmi.

Radi pre Vás pripravím akúkoľvek destináciu na mieru a sprievodcom Vám bude majiteľ CK Randon Travel - Mgr. Michal Pohančeník. 


 


LYŽOVAČKA V COLORADE, NEW YORK, LOS ANGELES, LAS VEGAS - JANUÁR 2020
© Zach Dischner

LYŽOVAČKA V COLORADE, NEW YORK, LOS ANGELES, LAS VEGAS - JANUÁR 2020

Poďte si s nami zalyžovať do najznámejšieho lyžiarskeho strediska v USA slávnych „Rocky Mountains“ počas odborného zájazdu „Rocky Mountain Dental Convention 2020“ v Denveri. Budete mať možnosť lyžovať v strediskách Beaver Creek, Vail a najznámejšieho svetového strediska Aspen. Taktiež budete mať šancu navštíviť New York, Las Vegas a Los Angeles so slávnym Hollywoodom a prechádzať cez púšt Mojave.

 

Termín:

 

21.1 - 31.1.2020/ 11dní 


pre podrobnejšie informácie kliknite na Program

Rezervovať
Program
Dĺžka: 11 dní
Cena: 2490€