© Keiran Lynam

PRIVÁTNE ZÁJAZDY

Naša spoločnosť sa už viac rokov zameriava na zahraničnú klientelu a organizovanie "private tours" pre klientov, ktorí prídu do Európy a radi by navštívili rôzne mestá, pamiatky, zažili tradičnú kultúru a počas svojej cesty mali vlastného sprievodcu. A práve preto sme sa rozhodli ponúknuť túto možnosť aj našim slovenským klientom a organizovať pre nich "PRIVÁTNE ZÁJAZDY"  pre klientov, ktorí by radi navštívili akúkoľvek destináciu na svete/od Austrálie až po Antarktídu/, ale nemajú záujem ísť v organizovanej skupine, ale radi by využili možnosť cestovať samostatne prípadne s priateľmi.

Radi pre Vás pripravím akúkoľvek destináciu na mieru a sprievodcom Vám bude majiteľ CK Randon Travel - Mgr. Michal Pohančeník. 


 


OMÁN - NOVEMBER 2019

OMÁN - NOVEMBER 2019

Predĺžte si s nami leto a navštívte nádherný Omán počas odborného pobytového zájazdu v luxusnom hotelovom komplexe postavenom v štýle arabskej architektúry, ktorý je situovaný priamo pri nádhernej pláži s bielym pieskom a pozvoľným vstupom do mora – Fanar Hotel & Residences 5* so službami All inclusive.

 

Termín: 2 - 9.11.2019


 

Rezervovať
Program
Dĺžka: 8 dní
Cena: