© Keiran Lynam

ŠKOLSKÉ VÝLETY

Vychutnajte si romantickú atmosféru Paríža, prechádzku popri Seine a výhľad zo známej Eifelovej veže, alebo sa preplavte cez kanál La Manche do Anglicka a navštívte nezabudnuteľný kráľovský Londýn s Buckinghamským palácom, Tower bridgom a mnohými ďalšími domintantami tohto veľkomesta. Školské výlety do Londýna a Paríža sú naše najpopulárnejšie a ponúkame rôzne kombinácie, ktoré dokážeme prispôsobiť Vašim požiadavkám, prípadne si vyberte niektorí zo školských výletov po Slovensku.

 

Pre aktuálny katalóg kliknite TU  

Bratislava

Bratislava

Prehliadka hlavného mesta Slovenska - Bratislavy s možnosťou návštevy divadelného predstavenia, múzea/ prírodovedné múzeum, historické múzeum, vedecko-zábavné múzeum, múzeum dopravy a pod./ prehliadka historického centra: Hviezdoslavovo námestie, Hlavné námestie, Primaciálny palác, Michalská brána, Čumil a pod.

počas dňa osobné voľno podľa dohody, návšteva mimoriadne zaujímavého nákupno - spoločenského komplexu Eurovea na nábřeží Dunaja.

Na Vaše požiadanie možno zabezpečiť vstup na Hrad, do Primaciálneho paláca, vyhliadkovú plavbu loďou po Dunaji, alebo pod Devín, návštevu Devína, vstupenky na kultúrne podujatie podľa miestnej ponuky a pod.

 

Rezervovať
Program
Dĺžka: 1 dní
Cena: 16eur