© Keiran Lynam

POZNÁVACIE ZÁJAZDY

Pridajte sa k nám a poďťe s nami spoznávať krásy Európy a jej rozmanité zákutia. V tejto časti sme pre Vás pripravili zájazdy do rôznych kútov Európy, ktoré Vám podrobne priblížia naší slovenskí, ale aj miestny zahraniční sprievodcovia. 

Pre aktuálny katalóg kliknite TU alebo PDF

Advent vo Viedni

Advent vo Viedni

Pôvab predvianočnej európskej metropoly Viedne určite očarí aj vás. CK Beautiful Slovakia vás pozýva na výlet, kde do sýta vychutnáte atmosféru adventu vo veľkých historických mestách. Nástupné miesta: Žilina, Trenčín.

Vôňa čokolády a Advent vo Viedni:

 

Návšteva jedného z najkrajších miest Európy na ktorom zanechala nazabudnuteľnú črtu Habsburská monarchia. Tento výlet je atraktívny počas celého roka, no najmä počas Vianoc, kedy je tu najúchvatnejšia výzdoba spojená s nezabudnuteľnými vianočnými trhmi.

Program:

  • 6.00 hod odchod zo Žiliny
  • 09:30 hod návšteva podnikovej predajne rodinnej firmy Hauswirth na výrobu čokolády, kde môžete výrobky ochutnať a za výhodnú cenu zakúpiť, čo Vám najviac chutilo
  • následne pokračovanie do Viedne a návšteva Vianočného trhu pred zámkom Schönbrunn, ktorý mu tvorí romantickú kulisu. V stánkoch nájdeme ručne vyrábané vianočné ozdoby, remeselnícke výrobky, ale aj tradičný punč či kráľovský trhanec, taktiež budete môcť navštíviť aj zámocké záhrady, zoo a ďalšie atrakcie
  • voľný program s možnosťou návštevy interiérov zámku
  • popoludní presun autobusom do historického centra, kde začneme spoločnú prechádzku okolo Opery, Hofburgu, Parlamentu a prechádzku zakončíme na najväčšom Vianočnom trhu – Adventnom trhu pred Radnicou
  • po zotmeni dokončenie prehliadky Viedne, prechod cez ulicu Graben, Stephansdome
  • odchod z Viedne vo večerných hodinách, príchod do Žiliny do 22.00 hod


Viac než 30.000 svetiel vytvára v predvianočnom čase na námestí pred radnicou adventnú náladu. Ligot svetiel nájdete nielen na vianočných trhoch, ten bude skrátka úplne všade.

Farebné vianočné dekorácie, remeselné výrobky, krásna vianočná výzdoba, veľkolepý vianočný stromček, vôňa vareného vínka a typické chutné jedlá lákajú každý rok tisíce návštevníkov.

Nástupné miesta Viedeň:  Žilina - príplatok 7 €, Trenčín príplatok 5 €, Bratislava - bez príplatku

TERMÍN:

5.12.2015

12.12.2015

19.12.2015

 

cena od: 15,90EUR

Rezervovať
Program
Dĺžka: 1 dní
Cena: 22,90€