© Keiran Lynam

POZNÁVACIE ZÁJAZDY

Pridajte sa k nám a poďťe s nami spoznávať krásy Európy a jej rozmanité zákutia. V tejto časti sme pre Vás pripravili zájazdy do rôznych kútov Európy, ktoré Vám podrobne priblížia naší slovenskí, ale aj miestny zahraniční sprievodcovia. 

Pre aktuálny katalóg kliknite TU alebo PDF

Belgicko a Holandsko plné farieb

Belgicko a Holandsko plné farieb

Navštívte s nami najkrajšie miesta Belgicka a Holandska počas nezabudnuteľného 5dňového zájazdu! Budete očarení širokou škálou farieb na jarnej výstave kvetov v Keukenhofe, zažijete pravý holandský vidiek v skanzene Zaanse Schans a navštívite metropoly Holandska a Belgicka - Amsterdam, Brusel a Antverpy.

 

Program zájazdu:

1. deň – odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách, s následným tranzitom cez Rakúsko a Nemecko do Belgicka.

 

2. deň – v ranných hodinách príchod do metropoly Európskej únie – Bruselu – mesta, ktoré je sídlom  medzinárodných, politických a ekonomických organizácií a hlavným mestom Belgicka, krajiny známej pre vynikajúcu belgickú čokoládu, pralinky a tiež pre stovky druhov piva.

Spoločná prehliadka so sprievodcom  zahŕňa – námestie Grand Place, Kráľovský palác, katedrálu Sv. Michala, radnicu, palác Manneken Pis známa soška cikajúceho chlapca a Európsky Parlament.  Zaujímavým miestom je tiež symbol Bruselu – stavba Atómium, ktorá sa od roku 1958 stala súčasťou mesta a najpopulárnejšou atrakciou Bruselu, v blízkosti sa nachádza aj známy park Mini- Európa.

Presun do hotela vo večerných hodinách

 

3. deň – po raňajkách  odchod do 2. najväčšieho mesta krajiny a centra Flámska - Antverp. Návšteva  najväčšej katedrály v Beneluxe a prechádzka krásnym námestím s cechovými domami a renesančnou radnicou, následne presun do malebného mestečka Delft, presláveného výrobou ručne maľovaného porcelánu a pôsobením dynastie Oranje. Pokračovanie do svetoznámeho kvetinového parku Keukenhof , ktorý je najväčším kvetinovým parkom v Holandsku a rozprestiera sa až na 32 hektároch, na ktorých sa každoročne koná  jarná výstava rozkvitnutých narcisov, tulipánov a ďaľších nádherných kvetín. Doprajte si tento neopakovateľný zážitok v parku s vodnými plochami, kríkmi a širokou škálou farieb.

Presun do hotela vo večerných hodinách.

 

4. deň – po raňajkách presun do skanzenovej dedinky Zaanse Schans , ktorá je typickým symbolom holandského vidieka dotváraného veternými mlynmi, ukážkou tradičnej výroby syrov a drevákov. Po prehliadke skanzenu presun do centra  Amsterdamu – prehliadka historického centra s námestím Dam a individuálne voľno s možnosťou návštevy múzea voskových figurín Madame Tussaud´s, Rembrandtovho múzea, možnosťou plavby loďou atď. , vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

 

5. deň – návrat na Slovensko v dopoludňajších hodinách

 

CENA po zľave: 169€

 

 

Cena zahŕňa:

- 2 x hotelové ubytovanie
- 2 x  raňajky
- dopravu klimatizovaným autobusom s vlastným WC
- služby sprievodcu počas celého zájazdu
- prehliadky podľa programu bez vstupov
- poistenie proti úpadku CK

Cena nezahŕňa:
-  komplexné cestovné poistenie - možnosť zabezpečiť v CK 
-  spiatočná miestenka 5,00 EUR/osoba
-  príplatok za jednolôžkovú izbu 50,00 EUR/
-  vstupy do pamiatok

Termíny:

2.4. - 6.4.2015   

8.4 - 12.4.2015

7.5. - 11.5.2015   

 

- nástupné miesto Bratislava – bez príplatku
- nástupné miesta s doplatkom (15 €) – Žilina, Trenčín
- nástupné miesta s doplatkom (10 €) -  Nitra
- nástupné miesta s doplatkom (8 €) -  Trnava

Rezervovať
Program
Dĺžka: 5 dní
Cena: 241,50€