© Keiran Lynam

POZNÁVACIE ZÁJAZDY

Pridajte sa k nám a poďťe s nami spoznávať krásy Európy a jej rozmanité zákutia. V tejto časti sme pre Vás pripravili zájazdy do rôznych kútov Európy, ktoré Vám podrobne priblížia naší slovenskí, ale aj miestny zahraniční sprievodcovia. 

Pre aktuálny katalóg kliknite TU alebo PDF

Karneval v Benátkach a Verona
© Alaskan Dude

Karneval v Benátkach a Verona

Zažite s nami neopakovateľnú atmosféru Benátskeho karnevalu a návštevu romantického mesta Verony z odchodom zo Žiliny a Trenčína!

 

PROGRAM

1.deň:

odchod zo Žiliny vo večerných hodinách, tranzit cez Rakúsko až do Benátok

 

2.deň:

ráno príchod do prístavu Punta Sabbioni odkiaľ sa loďou presunieme do Benátok priamo na námestie San Marco, prehliadka mesta bude so sprievodcom cez San Marco s bazilikou, Dóžov palác až k Ponte Rialto a mnoho ďalších pamiatok mesta, všetko vo víre karnevalovej atmosféry, následne voľný program, ktorý budete môcť využiť na nasávanie karnevalovej atmosféry, alebo na samostatnú prehliadku zákutí Benátok, prípadne sa vydať na ďalšie dva zaujímavé ostrovy benátskej lagúny ako sklársky ostrov Murano - známy podľa výroby muránskeho skla, prípadne navštíviť ostrov  Burano, ktorý odjakživa pre svoju krásu priťahoval umelcov.

Na námestí San Marko bude počas karnevalu postavené tzv. „Gran Teatro“, kde si budete môcť pozrieť divadlo s ukážkami rôznych predstavení.

Plavba z Benátok je plánovaná na cca 20.00hod, opäť loďou do Punta Sabbioni a následne presun do prímorského letoviska Lido di Jesolo s ubytovaním v hoteli pri pláži, kde budete môcť prežiť romantickú večernú prechádzku

3.deň

po raňajkách sa presunieme do romantického mestečka tragickej lásky Rómea a Júlie, kde budete mať možnosť sa prechádzať úzkymi uličkami tohto nádherného mesta severu Talianska, vydláždeného mramorovými chodníkmi, prechádzkami mestom narazíte na rímsky amfiteáter, známy Júliin dom s balkónom a na stene pod domom budete môcť zanechať aj svoj odkaz lásky pre Júliu a mnoho ďalších zákutí tohto mesta.

Odchod z Verony bude vo večerných hodinách.

4. deň

príchod na Slovensko v dopoludňajších hodinách

 

Cena zahŕňa: doprava autobusom s vlastným WC, služby kvalifikovaného sprievodcu, povinné zákonné poistenie CK, ubytovanie v 3* hoteli v oblasti Lido di Jesolo

Príplatky: spiatočný lístok Punta Sabbioni – Benátky 6 € /osoba ( väčšina CK predáva za 14€ a vyššie), obojsmerná miestenka v autobuse/ na vybrané miesto 4€/osoba, vstup autobusu do mesta 4€/osoba

 

 

CENA:

Bratislava - 109€

Trenčín – 119€

Žilina – 119€

Rezervovať
Program
Dĺžka: 3 dní
Cena: 109eur