© Keiran Lynam

PRIVÁTNE ZÁJAZDY

Naša spoločnosť sa už viac rokov zameriava na zahraničnú klientelu a organizovanie "private tours" pre klientov, ktorí prídu do Európy a radi by navštívili rôzne mestá, pamiatky, zažili tradičnú kultúru a počas svojej cesty mali vlastného sprievodcu. A práve preto sme sa rozhodli ponúknuť túto možnosť aj našim slovenským klientom a organizovať pre nich "PRIVÁTNE ZÁJAZDY"  pre klientov, ktorí by radi navštívili akúkoľvek destináciu na svete/od Austrálie až po Antarktídu/, ale nemajú záujem ísť v organizovanej skupine, ale radi by využili možnosť cestovať samostatne prípadne s priateľmi.

Radi pre Vás pripravím akúkoľvek destináciu na mieru a sprievodcom Vám bude majiteľ CK Randon Travel - Mgr. Michal Pohančeník. 


 


USA - NOVEMBER 2019
© Jerry Ferguson

USA - NOVEMBER 2019

Zavítajte s nami do Spojených štátov amerických počas bláznivého výpredajového piatka „BLACK FRIDAY“ a do dvoch ich najznámejších miest – Washingtonu a New Yorku počas dentálnej výstavy „GREATER NEW YORK DENTAL MEETING 2017. Spoznajte známy Biely dom, Empire state building, Brooklyn bridge a zažite skvelé nákupy počas predvianočnej atmosféry, ubytovanie v 4* hoteloch siete Marriot s raňajkami.  

 


TERMÍN: 27.11. - 4.12.2019

zájazdy nerušíme, ale orientujeme sa na malé skupinky už od 2 a maximálne do 12 účastníkov

 

V prípade záujmu iba o NEW YORK ponúkame: 

TERMÍN: 29.11 - 4.12.2019 , cena: 1490€

pre podrobnejšie informácie kliknite na ITINERÁR

Rezervovať
Program
Dĺžka: 8 dní
Cena: