© Keiran Lynam

ŠKOLSKÉ VÝLETY

Vychutnajte si romantickú atmosféru Paríža, prechádzku popri Seine a výhľad zo známej Eifelovej veže, alebo sa preplavte cez kanál La Manche do Anglicka a navštívte nezabudnuteľný kráľovský Londýn s Buckinghamským palácom, Tower bridgom a mnohými ďalšími domintantami tohto veľkomesta. Školské výlety do Londýna a Paríža sú naše najpopulárnejšie a ponúkame rôzne kombinácie, ktoré dokážeme prispôsobiť Vašim požiadavkám, prípadne si vyberte niektorí zo školských výletov po Slovensku.

 

Pre aktuálny katalóg kliknite TU  

Banská Štiavnica

Banská Štiavnica

navštívte s nami mesto, ktoré už v r. 1950 vyhlásili za Mestskú Pamiatkovú rezerváciu s pamätihodnosťami Kostol sv. Kataríny, hlavné námestie Svätej Trojice a ďalšie pamiatky Banskej Štiavnice sú natoľko vzácne,  že historické centrum bolo v roku 1993 zaradené aj do zoznamu World Heritage UNESCO.

V najstaršom a najvýznamnejšom banskom meste na Slovensku bola taktiež založená najstaršia vysoká technická škola na svete.

V 18. storočí tu prebiehala najväčšia ťažba striebra v celej Európe.

Počas Vašej návštevy sa Vám odkryje aj príbeh lásky Maríny Pischlovej a Andreja Sládkoviča, keď pôjdete okolo Domu Maríny, a možno budete počuť kroky chudobného študenta z Krupiny,  keď sa ponáhľal z lýcea dolu námestím.

V Banskej Štiavnici nájdeme aj rodný dom Deža Hoffmanna – dvorného fotografa skupiny Beatles.

Vnímavý návštevník objaví v Banskej Štiavnici omnoho viac. Pridajte sa k nám a navštívte s nami toto nádherné mesto!

Rezervovať
Program
Dĺžka: 1 dní
Cena: